OPERÁTOR/KA MONTÁŽE (pro OZP)
SOLEA CZ výrobní družstvo
Ústí nad Orlicí, Rybník
před 6 dny
source : Hitprace

Jsme výrobní firma a dodáváme plastové výrobky nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením.

Jste manuálně šikovní?Rádi v našem kolektivu přivítáme šikovné pracovníky.MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Rybník č.p. 242, 560 02 Česká Třebová 2NÁSTUP MOŽNÝ IHNEDPOŽADUJEME : kladný přístup k práci, zodpovědnost a manuální šikovnost ostatní Vás naučímeNABÍZÍME : -

mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům- příspěvek na obědy- výhodné telefonní tarify- podíl na zisku společnosti-

možnost spolurozhodovat- pravidelné firemní akce- společný nákup zdravých potravin- možnost zkráceného úvazku dle domluvyPráce je vhodnějsí pro ženy.

Místo je vhodné pro OZP.KONTAKT : paní Slezáková, telefonicky (8 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně po předchozí tel. domluvě (Rybník 91)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost