PROVOZNÍ RESTAURAČNÍHO A KAVÁRENSKÉHO PROVOZU
Lázně 1897, s.r.o.
Velichovky, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Lázně 1897, s.r.o. .

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) :

Lázně 1897, s.r.o. přijmou do pracovního poměru schopného a zkušeného pracovníka / pracovnici na řízení restauračního a kavárenského provozu.

Pracovní náplň : řízení a organizace práce v gastro provozech, vedení a kontrola týmu pracovníků, zodpovědnost za ekonomické výsledky řízeného úseku.

Dohled a kontrola dodržování standardu kvality poskytovaných služeb v restauraci a kavárně. Tvorba jídelníčku a receptur.

Nákup a objednávání zboží, vyřizování reklamací, kontrola správného skladování surovin. Zodpovědnost za průběh a výsledek inventur.

Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, praxi s oboru gastronomie a hotelnictví cca 5 let, výborné odborné znalosti, vysoké pracovní nasazení, organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, kreativitu, zodpovědnost, zkušenost s řízením cca 15 podřízených, znalost programu AGNIS výhodou.

Nabízíme zajímavou různorodou práci, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, prémie a další bonusy dle motivačního programu.

Mzda bude určena po vzájemné dohodě dle praxe, zkušeností a posléze i dle pracovních výsledků.

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)