Marketingoví specialisté
3 E Praha Engineering, a.s.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : U Uranie 18, 170 00 Praha 7PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. : veronika.slukova 3epraha.cz, Kontaktní osoba : Veronika SlukováUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Náplň práce : - podpora a organizace marketingových akcí (wokshopy, setkání uživatelů, veletrhy atd.

zajištění propagace prostřednictvím internetového marketingu a sociálních sítí-organizace, budování a správa firemních webových stránek- úzká spolupráce s jednotlivými divizemi na všech obchodních aktivitách- vytváření marketingových plánů- návrh a realizace marketingových kampaní- příprava a odesílání Newsletterů- komunikace s dodavatelskými společnostmi, včetně jednání, přípravy nabídek a smluv pro ředitele společnosti- plnění role ,,tiskového mluvčího firmy a osoby zodpovědné za PR- grafické vytvářeni prospektů, pozvánek, bannerů, reklamní inzerce atd.

programu CorelDraw)- výběr a následný nákup firemních dárků- sledování aktivit konkurencePožadavky : - samostatnost, pečlivost, kreativita, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost- praxe na obdobné pozici výhodou- SŠ / VŠ vzdělání- řidičský průkaz skupiny B- znalost AJ na středně pokročilé úrovni- pokročilá práce s PC sada MS Office- velmi dobrou znalost českého jazyka- odolnost vůči stresuNabízíme : - možnost seberealizace- zajímavou a různorodou práci- propracovaný systém dalšího vzdělávání a odborného růstu- zázemí stabilní společnosti- práci na HPP- odpovídající finanční ohodnoceníZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Týden dovolené navíc, stravenky, karta MHD, mzdový růst, benefitní motivační systém, odměny.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost