Pricing Data Analyst
Fabory CZ Holding s.r.o.
Šlapanice, CZ
před 6 dny
source : Prehled-Prace

První kontakt : e-mailem

Nástup dle domluvy, pracovní poměr na dobu určitou jeden rok.

Vhodné i pro OZP.

Jako analytik dat v oddělení cen budete odpovědní za vývoj schopností klienta / ceny produktů použitím silných dovedností v oblasti správy dat.

Budete kreativně zajišťovat zdroje a používat řadu interních a externích zdrojů dat. Součástí vaší práce bude identifikace a implementace klíčových nástrojů ke zlepšení finanční výkonnosti společnosti.

Hlavní úkoly : tvoření komplexní analýzy dat, zpracování velkého množství dat zejména v databázích SQL a MySQL, účast na průzkumu trhu s důrazem na ceny a jejich trendy

Požadavky : zkušenostmi s SQL Server nebo MySQL Database, VŠ vzdělání (matematika, statistika, IT nebo ekonomická oblast), plynulá angličtina, Analytické myšlení a orientace na kvalitu je nutností.

Hledáme také někoho, kdo má pokročilé dovednosti v MS Excel.Velkou výhodou znalost Python, .NET, PHP, SPSS nebo SAS, zkušenosti s řízením projektů a ochotu získat nové zkušenosti a znalosti.

Zaměstnanecké výhody : pokud uspějete, můžete se těšit na roční bonus, home office, stravenky a další benefity (23 dní dovolené, sick days, grilování atd.).

Místo výkonu práce : K Letišti 1825, 664 51 Šlapanice

Typ pracovního poměru / úvazku :

Firma : Fabory CZ Holding s.r.o.

Kontaktní osoba : Jan Pošmourný

tel : +420 548 427 104

e-mail : jan.posmourny fabory.com

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost