Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Lovosice
D.I.SEVEN, a.s.
Lovosice, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro D.I.SEVEN, a.s. .

Benefity

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

Kamila Novotná

Telefon : +420 475 201 308 (Po Pá 8 - 16 hod.)

Email : kamila.novotna diseven.cz

Směnnost :

nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. POŽADUJEME ZNALOST PRÁCE NA PC !

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup

Výhodou

předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz

Pozn : důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu

Hodinová mzda : 85,12 Kč / hod

85,12 Kč / hod

Pracovněprávní vztah :

Pozice :

Požadujeme :

znalost práce na PC,spolehlivost,pracovní flexibilitu,trestní bezúhonnost

Vzdělání :

střední odborné s výučním listem