Asistent/ka sociální péče
spolek Klidné stáří, z.s.
Děčín, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Březová č.p. 372 / 83, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2Vhodné pro muže i ženy.Uzavírá se dohoda o poskytování péče s klientem! NEJEDNÁ SE O HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NA PRACOVNÍ SMLOUVU.

Požadujeme kladný přístup k seniorům, zdravotnický / sanitářský kurs výhodou (nikoli podmínkou!), velkou dávku empatie, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav (fyzická zátěž).

Očekáváme aktivní přístup k požadovaným úkonům a náplni práce. Ke členům přistupujeme individuálně. Dodržujeme koncept rodinného prostředí.

AKTUÁLNĚ SHÁNÍME ASP POUZE NA NOČNÍ SMĚNY (19-7 HOD). První kontakt mailem (krátký průvodní dopis a životopis) na info spolekklidnestari.

cz. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat telefonicky s termínem schůzky. Prosíme, pouze očkovaní žadatelé (práce s rizikovou skupinou - senioři).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost