Zajímá Vás geodézie?
GEFOS a.s.
Praha 8
před 4 dny
source : Superkariera

Společnost GEFOS a.s. je geodetická a fotogrammetrická firma s dlouholetou tradicí. Poskytuje komplexní služby v oboru geodézie a fotogrammetrie jak na území celé České republiky tak i v zahraničí.

současnosti také plně rozvíjí moderní technologie, jako třeba 3D laserové skenování.

Působí rovněž jako obchodní zástupce firmy Leica Geosystems AG pro ČR, pro kterou zajišťuje prodej a servis geodetických a fotogrammetrických přístrojů a systémů.

Ve společnosti GEFOS pomáháme s výstavbou moderních budov i bytů.Díky naší práci na dopravní infrastruktuře je cestování rychlejší a pohodlnější.

Silnice, dálnice, železnice a mosty spojují lidi, a proto nás baví pomáhat při jejich realizaci.Jsme na začátku i konci každého projektu už více než 25let.

současné době hledáme kolegy na pozici :

ZEMĚMĚŘIČ / GEODET - JUNIOR

Rádi se učíte a sbíráte zkušenosti?Chcete se stát profesionálem v geodézii?Vyhledáváte rozmanitou práci?Nevadí Vám cestování po ČR?

terénu budete měřit špičkovou technikou Leica. Podle typu úlohy budete používat totální stanici, GNSS přijímač, nivelační přístroj nebo 3D skener.

Data z měření budete zpracovávat v softwarech, které jsou pro daný účel nejlepší, případně v takovém, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

AutoCAD nebo Microstation? Groma nebo Kokeš? Jestli si nejste jistý, u nás se vše naučíte!

Co nutně potřebujete?Vzdělání v oboru geodézieŘP sk. B (aktivní řidič)

Na co se můžete těšit? Na pestrou pracovní náplň. Nabízíme ideální příležitost pro získání zkušeností v různých oblastech - inženýrská geodézie (silnice, železnice, mosty, tunely, železárny), katastr nemovitostí, fotogrammetrie, skenování, metrologie, průmyslová geodézie aj.

Na nová místa. Dáme Vám možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte. Na práci s nejmodernější technikou LEICA.Na kolegy.

Moc rádi pořádáme společné akce lyže, kola, túry, grilovačky!Staňte se součástí stabilního týmu, a to jak v práci, tak i mimo ní.

Interní průzkumy nám ukazují, že 80% zaměstnanců by kolektiv neměnilo. Za skvěle odvedenou práci se náležité odměně určitě nevyhnete : -)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost