PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
před 1 dnem
source : Hitprace

C04 z : 22 / 6 / 2018 a : 29 / 6 / 2020Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici : "PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH"Strukturovaný životopis zašlete e-mailem na eva.

vancurova sssfno.cz nebo na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

 • Zasláním životopisu souhlasíte se shromažďováním a dalším zpracováním svých osobních údajů v životopise uvedených v rámci platné legislativy.
 • Náplň práce : - poskytování komplexní přímé obslužné péče- poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů- posilování životní aktivizace klientů- upokojování jejich psychosociálních potřeb.

  Požadujeme : - dosažené vzdělání v souladu se zákonem č. 108 / 2006 Sb., 116 Zákona o sociálních službách v platném znění (minimální požadované vzdělání je základní + kurz pracovníka v sociálních službách - možno dodělat v průběhu PP do 2 let)- kladný vztah k lidem, schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační dovednosti, bezúhonnost, ochota dalšího vzdělávání, dobrý zdravotní stav, praxe v zařízení sociálních služeb je vítána.

  Nabízíme : - hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou- platové rozpětí dle započitatelné doby praxe - další vzdělávání v oboru, možnost seberealizace- práce v dvousměnném nepřetržitém provozu 37,5 hodiny týdně.

  Zaměstnanecké výhody : - příspěvek na dopravu- pět týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění- zvýhodněné ceny stravování- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost