SPECIALISTA ELEKTRONIKY
AC Jobs
Karviná
před 9 dny

Vystudoval jste střední nebo vysokou školu elektrotechnického směru? Poohlížíte se momentálně po zaměstnavateli, který by dokázal splnit Vaše očekávání jak po stránce finanční, tak po stránce kariérního růstu?

Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Perspektivní společnost působící v oblasti výroby elektroniky hledá novou posilu svého týmu na pozici : SPECIALISTA ELEKTRONIKY ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • Testování desek plošných spojů
  • Software a hardware kontrola výrobků
  • Vedení příslušné technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními pracovníky
  • Co požadujeme?

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání - elektrotechnika
  • Alespoň teoretické znalosti v oblasti hardware a software desek plošných spojů
  • Technické smýšlení
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Přístup k moderním technologiím
  • Nástup možný IHNED
  • Možnost stravování dotovaného zaměstnavatelem
  • Firemní akce a školení
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Požádat