ROZVOZCE PRO PIZZERII
TURBO PIZZA, s.r.o.
Most, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

ROZVOZCE PRO PIZZERIIDo oblíbené pobočky v Mostě přijmeme nové kolegy.Náplň práce : Rozvozce pro pizzeriiPožadujeme : příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Mostu a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk.

BNabízíme : zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Možnost práce na DPP či DPČ.HLÁSIT SE : Zelinger Jindřich, tel. : 720 073 009, e-mail : most turbopizza.cz, osobně po telefonické domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost