Manažer/ka úklidové firmy
Ready 1 s.r.o.
Plzeň-město, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Plzeňský kraj, PlzeňTelefonický kontakt předem : Kračman Miloslav Ing., tel. : použijte odpovědní formulář (Po 14 : 00 hod.

e-mail : použijte odpovědní formulářNáplň práce : - rozjezd nové úklidové firmy, získávání nových zákazníků - péče o stávající a nové zákazníky, řízení pravidelných i objednaných prací na smluvních objektech- personální zajištění zakázek, materiálové zajištění- příprava mzdových podkladů, příprava podkladů pro fakturaci- organizace práce týmu úklidových pracovníků u zákazníků- vedení kolektivu úklidových pracovníků, komunikace se zákazníkemPožadujeme : ŘP sk.

B, práce s PC - MS OFFICE-(Word,Excel),MS Outlook zkušenosti s vedením kolektivu, příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, čistý trestní rejstřík, znalost prostředí úklidové firmy. Znalost Plzně a okolí

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost