Ostraha prodejny Lidl
Protektia s.r.o.
Doksy, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme : Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém.

Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.Nabízíme : Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného.

Nástup možný IHNED.Vhodné také pro OZP. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9 : 00 - 16 : 00 hod.

tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo na e-mail : nabor.centrum protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost