Odborní asistenti v administrativě
Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

kontakt kalasova vubp-praha.czCo Vás na této pozici čeká? Připravovat a provádět zkoušky osobních ochranných prostředků.Jedná se o zkoušky prostředků na ochranu dýchacích orgánů nebo o zkoušky z oblasti elektrotechniky a ochrany před teplem.

Vytvářet protokoly o zkouškách, vyhodnocovat jejich výsledky Komunikovat s partnery a zákazníky Pracovat v našich laboratořích Účastnit se na výzkumu v oboru osobních ochranných prostředků Co za to nabízíme?

Práci ve stabilním zkušeném týmu Spolupráci s vyhledávanými odborníky v oboru zkušebnictví Možnost organizovat si práci dle svého uvážení Samostatnou a tvůrčí práci Možnost pracovat s množstvím rozmanitých strojů a přístrojůCo od Vás požadujeme?

VŠ technického směru (obor chemie případně elektrotechnický je výhodou) Angličtinu pro základní orientaci v technické dokumentaci Manuální zručnost pro práci s měřícími zařízeními Znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)Motivační dopisy a své CV posílejte na e-mail kalasova vubp-praha.

cz Jaké zaměstnanecké výhody Vám za to nabídneme? 25 dní dovolené Pracoviště v centru Prahy Pružnou pracovní dobu Příspěvek na sport a kulturu Stravenky ve výši 100,- Kč, 70 % hradí zaměstnavatel

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost