Montážní dělník/ice, operátor/ka
Hettich ČR k.s.
Žďár nad Sázavou, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

ZmKNáplň práce : montáž kompletů nábytkového kování z komponentů z plastu a kovů, provádění samokontroly, výroba kontrolních vzorků, hlášení závad, udržování pořádku na pracovištiPožadavky : schopnost pracovat ve třísměnném provozu, zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, pečlivost, přesnost, flexibilitaPrvní pracovní poměr bude na rok na dobu určitou, po jednom roce s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance.

Tato pozice je pro nové zaměstnance spojena s náborovým příspěvkem 20.000 Kč (týká se všech uchazeček, které podají svoji žádost o zaměstnání po 1.

březnu 2021). první kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8,00-9,00 hod.NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ - PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKY NEBO EMAILEM!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost