Technik kvality ! TOP NABÍDKA !
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Teplice, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Nadnárodní společnost jež v posledních několika letech zažívá růst hledá do svého týmu novou posilu na pozici Technika kvality.

Nabízíme : - atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností - měsíční bonusy - stravenky v hodnotě 120 Kč - 5 týdnů dovolené penzijní připojištění příspěvky na dopravu -

možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy - moderní pracovní prostředí - přístup k nejmodernějším technologiím -

zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce : - monitorování kvality finálních výrobků (audity) - kontrola kvality procesu výroby (vstupní / výstupní kontrola) -

řešení neshod materiálu a reklamací dodavatelů - spolupráce s dalšími odděleními společnosti - zlepšování procesů v oddělení kvality aj.

Požadujeme : - min.

SŠ vzdělání technického směru - praxe na obdobné pozici výhodou - uživatelská znalost práce na PC - orientace v technické dokumentacizkušenost s měřidly.

Vzdělání : SŠ s maturitou, postgraduální, vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek