Učitelka/učitel 1. stupeň
Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora nad Vltavou, okres Příbram
Příbram, Krásná Hora nad Vltavou
před 12 hodinami
source : Hitprace

pozice : Učitelka / učitel 1. stupeňnástup : od 28 630,- Kč dle praxe (možno i zkrácený úvazek dle dohody)požadavky : Zájemce by měl odpovídající pedagogické vzdělání.

Možno i zájemce, který si vzdělání doplňuje, pokud má s prací na této pozici zkušenosti. Vhodné i pro absolventy.Očekáváme kolegyni / kolegu s vážným zájmem o učitelské povolání, respektem k žákům, rodičům i kolegům, ochotného i nadále se vzdělávat a pracovat na sobě .

Jsme malá škola, snažíme se o klidné, tvořivé a rozvíjející pracovní prostředí, spolupráci žáků i pedagogického kolektivu, spolupráci s rodiči.

Nabízíme podporu v profesním rozvoji a sebevzdělávání. zaměstnanecké výhody : závodní stravováníkontakt : Eva Šedivá Mgr.

tel. : 605 918 778, e-mail : sediva skolahora.czmísto výkonu : Krásná Hora nad Vltavou č.p. 103

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost