Ostatní specialisté v oblasti sociální práce
Šance pro Tebe, z.s.
Chrudim, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Šance pro Tebe, z.s. .

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce :

Místo výkonu práce : Chrudimsko

NÁPLŇ PRÁCE : kontaktní práce s rodinami a jednotlivci ohroženými sociálně nepříznivou situací (poskytování činností dle zákona č.

108 / 2006 Sb.), spolupráce s návaznými službami a institucemi, spolupráce s ostatními službami organizace, vedení dokumentace, účast na rozvojové supervizi

POŽADAVKY : ukončené studium VŠ či VOŠ humanitního zaměření - splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108 / 2006 o sociálních službách - sociální pracovník, znalost standardů kvality sociálních služeb, trestní bezúhonnost, dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B, ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném kola : průběžně do konce platnosti inzerátuVýběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.

Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou "ochutnávkovou" stáž.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese

Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

Hrubá mzda : 22 000 28 000 Kč / měsíc

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost