Softwarový inženýr
Mirantis Czech a.s.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Thámova č.p. 137 / 16, Karlín, 186 00 Praha 86První kontakt e-mailem na : pmatejicek mirantis.com nebo vsilyukova mirantis.

com (Pavel Matějíček a Vladena Silyuková, tel. +420 607 247 824)Společnost Miratnis Czech a.s. poptává pracovníka na pozici softwarový inženýr.

Primární práce bude vyhledávání a opravy chyb v OpenStack softwaru, poskytování podpory vývojářskému týmu, diskutování a navrhování nových řešení cloudových softwarů jako např.

OpenStack Nova, Glance, Ironic a Neutron.Požadavky na příslušnou pracovní pozici zahrnují znalost angličtiny, praxi v nadnárodní společnosti, minimálně bakalářské vysokoškolské vzdělání, praxi se softwarovým designem a architekturou, expertní znalosti programování v programovacím jazyku Python, dovednost administrace a řešení problémů v Linuxu, zkušenost s databázemi (MySQL, Galera, PostgreSQL, RabbitMQ).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost