Specialista bankovních výpisů
UOL
Ostrava
před 2 dny

Hledáme pečlivého a zodpovědného kolegu na pozici specialisty BV, jehož náplní práce bude kompletní účtování bankovních pohybů.

Co bude náplní Tvé práce?

účtování bankovních pohybů v interním systémutvorba účetních předpisůkomunikace se seniorní účetníspolupráce s kolegy v rámci oddělení zpracování dokladů

Co od Tebe potřebujeme?

částečnou znalost účetní problematikypečlivost a spolehlivostzájem o práci v administrativě a účetnictvíuživatelská znalost PC (LibreOffice, Excel)SŠ vzdělání (výhodou ekonomického zaměření)

Co nabízíme?

tykání : ) všichni si u nás tykáme bez rozdílu věku, pozice, pohlaví...odpovídající platové ohodnoceníkompletní zaškolení- první měsíc si vyzkoušíš co dělá asistent i junior účetní a pak budeš účtovat sám / samafiremní benefity (stravenky, sickdays, klouzavý začátek pracovní doby, příspěvek na volný čas.

 • přátelské prostředípráci, při které rozhodně není nuda
 • Pokud splňuješ naše požadavky a líbí se ti náplň práce, tak neváhej a pošli nám své CV s motivačním dopisem.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost