Sociální pracovník/pracovnice a vedoucí odlehčovacích služeb
Oblastní charita Pardubice
Pardubice, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce Pardubice. Obecné požadavky : praxe v oboru sociálních služeb odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505 / 2006 Sb. (vyšší odborná škola nebo vysoká škola v oboru) schopnost vedení týmu řidičský průkaz skupiny B -

aktivní řidič znalost práce s počítačem a schopnost řádně vést příslušné evidence čistý trestní rejstřík Odborné požadavky : znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů kompetentnost k posouzení nepříznivé sociální situace, potřeb a požadavků uživatele zkušenost se standardy sociálních služeb schopnost vést potřebné evidence, zejm.

individuální plánování služby znalost cílové skupiny a jejích specifik Osobnostní předpoklady : ztotožnění se s posláním Charity komunikativnost ve vztahu k uživatelům i spolupracovníkům schopnost metodicky vést tým pracovníků v přímé péči schopnost samostatné práce schopnost zvládat zátěžové situace lidskost, poctivost a odpovědnost vlastní aktivita a tvořivý přístup Nabízíme : pružnou pracovní dobu možnost dalšího vzdělávání zázemí stabilní organizace pro pracovní účely služební mobil a služební automobil Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, prémie, služební mobil Prosíme zájemce o zaslání životopisu a motivačního dopisu do 23.

12.2018 na adresu mhubalkova charitapardubice. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost