Obsluha lisu - práce na 12hodinové směny a nástup IHNED!
ManpowerGroup s.r.o.
Ostrava
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Vyhovuje Vám práce na krátký / dlouhý týden a máte zkušenosti s obsluhou lisu, nebo chuť se to naučit? Pak hledáme právě Vás! Nastoupit můžete ihned! Stačí poslat svůj životopis, zavolat, nebo napsat email! Těšíme se na Vás.

Co Vás čeká?

  • obsluha lisu nastavování parametrů lisu, evidence jednotlivých kusů
  • Není to nic těžkého, po zaučení vše hravě zvládnete!

    Co byste měl mít vy?

  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce ve stoje)
  • ochotu pracovat na nepřetržitý režim ve 12hodinových směnách (krátký / dlouhý týden)
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe ve výrobě výhodou
  • Co za to budete mít?

  • náborový bonus 10 000 Kč!
  • fixní mzdu 16 800 Kč / měsíc + příplatky za směny + prémie 3 000 Kč / měsíc
  • za víkendovou směnu navíc kromě příplatků také EXTRA bonusy 700 Kč / směna
  • 25 dnů dovolené
  • výběr z 9 chutných jídel
  • nástup ihned
  • Požádat