Pracovníci stěhování, řidiči B
STĚHOVÁNÍ - HRABÁK s.r.o.
Pečky, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt : Hrabák Lukáš, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář osobně : dle předchozí dohody.

Místo výkonu práce dle zakázek.Náplň práce : Naložení potřebných pomocných prostředků do vozidla v místě sídla společnosti Zajištění pomocných prostředků proti poškození během přepravyŘízení nákladního automobilu na a ze zakázkyZajištění vhodného prostoru pro nakládku / vykládkuManipulaci s břemeny v místě nakládky / vykládky dle potřebyNakládání / vykládání přepravovaného zboží dle potřebyBalení přepravovaného zboží dle potřeby nebo na vyžádáníZajištění přepravovaného zboží proti poškození během manipulace a přepravyEvidenci převzatého zboží na vyžádáníObhlídka zakázek a návrh řešeníVytvoření dodacího listu dle skutečného provedeníPomocné práce při třídění a likvidaci odpadů Manipulaci s ostatními materiály dle speciálních požadavkůEvidence docházkyPravidlenou údržbu pomocných prostředkůPomocné práce dle typu zakázky, případně v místě sídla společnostiPomocné práce při údržbě vozidel.

Kontroluje : Vhodné a bezpečné zajištění přepravovaného zboží Správnost balení a zabalení přepravovaného zboží, neporušenost obalů a řádné označeníSprávnou funkčnost používaných manipulačních prostředkůRespektuje návody k použití jednotlivých manipulačních prostředků Důsledně dbá všech pokynů a pravidel, zejména při práci s težkými, nadměrnými a hodnotnými břemeny.

Požadavky : Ŕidičský průkaz sk. BZaměstnanecké výhody : prémie, bonusy, stravenky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost