Dlouhodobá Brigáda - Průhonice - Čestlice
McDonald's
Čestlice, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme : Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem.

Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám. Co tě u nás čeká? Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Odvoz Z a Do práce z Opatova.Docházka minimálně 4 víkendové dny (v měsíci) a každý týden minimálně 1x po škole.### Co nabízíme?

 • Nástupní mzdu 130Kč / hod-50% sleva na stravování a pití zdarma-Mzda vždy do 15. dne následujícího měsíc na účtě-Benefit kartu se kterou získáš slevu u McDonald s a u jejich partnerů-Uvolněná atmosféra a skvělá parta lidí-Pravidelné akce s lidmi z restaurace- Svozy pro zaměstnance z Benešova a z Opatova### Co očekáváme : -Ukončená ZŠ-Ochota učit se novým věcem-Spolehlivost a zodpovědnost- Pravidelná docházkaTěšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost