Obchodní zástupce/zástupkyně - region severozápadní a střední Čechy
BOHEMILK, a.s.
Opočno, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt na e-mail použijte odpovědní formulář- ÚSO- ŘP sk. "B" - aktivní řidič s ochotou cestovat- znalost práce na PC- obchodní dovednosti- dobrá znalost regionu - výborná komunikativnost, kreativita- samostatnost, časová flexibilita.

Popis pozice : - aktivní zabezpečování prodeje výrobků klíčovým obchodním partnerům, představení sortimentu a navázání spolupráce- aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o zákazníky stávající v přiděleném regionu - pravidelné plnění reportingů a průzkum trhu- realizace firemní obchodně marketingové strategie.

Zaměstnanecké výhody : - zázemí stabilní společnosti- 4 dny Sick days, příspěvek Cafeteria, výkonnostní a motivační odměny - příspěvek na stravování, životní a penzijní připojištění.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost