ELEKTRIKÁŘ
BMTO GROUP a.s.
Liberec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Montáže elektroinstalace vodohospodářských zařízení. Mezi činnosti práce patří mimo jiné zabezpečení montáže a instalace výrobků u zákazníků, jejich uvedení do provozu, provádění pravidelných revizí.

Požadavky : Střední vzdělání, výuční / maturitní list v oboru elektro, zkoušky dle Vyhlášky 50 / 1978 Sb. Praxe v oboru min.

1 rok, ŘP skup. B, aktivní řidič, znalost ČJ slovem i písmem, týmová práce, komunikační dovednosti, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme : Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní telefon, příspěvek na dopravu, příspěvky na stravování, masáže, Multisport kartu a další firemní benefity, bonusové ohodnocení dle jeho individuálního výkonu.

Mzda od 25 000,- Kč.Nástup možný ihned.Pokud byste měl / a zájem o výše nabízenou pracovní pozici, neváhejte se prosím obrátit na kudrna bmto.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost