Hledáme Skladníky/řidiče VZV - od 11/2020 ZVYŠUJEME MZDY!
DHL
Říčany
před 3 dny

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů?

Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě.

Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy ...

Vážíme si Vás a Vaší práce! A proto jsme se rozhodli, že od listopadu 2020 zvyšujeme mzdy!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE :

  • kompletovat a balit objednávky
  • přemisťovat palety
  • pickovat
  • provádět inventuru
  • lepit cenovky a štítkovat zakázky
  • podílet se na nakládce kamionů
  • POŽADUJEME :

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenosti ze skladu výhodou
  • zkušenost s VZV výhodou, platné papíry výhodou nikoliv podmínkou
  • NABÍZÍME :

  • mzdu 29.000 Kč - 35.000 Kč včetně bonusů a stravenek
  • fajn partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Multisport kartu
  • svozový autobus z Opatova tam a zpět ZDARMA
  • stravenky v hodnotě 90 Kč / den plně hrazené námi
  • 25 dní dovolené
  • pojištění pro případ, pokud při práci způsobíte škodu
  • a spoustu dalších benefitů ...

    Eva Konečná

    HR Recruiter / Specialista náboru

    mobil : +420 727 975 231

    email : eva.konecna dhl.com

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.