Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.
Olomouc
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Rolsberská č.p. 1203 / 90, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou.První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8 : 00 - 16 : 00 hod.

nebo mailem.Náplň práce : řízení nákladního vozidla, přeprava zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče, ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů.

Požadavky : řidičský průkaz sk. C, E, digitální karta, bezúhonnost.Nabízíme : práci ve stabilní prosperující firmě, pravidelnou výplatu, moderní vozový park, atraktivní benefity.

Skutečný výdělek : 25.000 - 45.000 Kč.Zaměstnanecké výhody : finanční odměna, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost