Ergoterapeut/ergoterapeutka
Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
Háj u Duchcova
před 6 dny
source : Hitprace

Nástup možný ihned!Odbornou způsobilost k výkonu povolání ergoterapeuta dle 7, zákona č. 96 / 2004 Sb. (tzv. zákon o nelékařských zdravotnických povolání).

Provádění ergoterapeutických úkonů bez odborného dohledu, hodnocení v oblasti pracovních a zájmových aktivit klienta sociální služby.

Provádění nácviku v oblasti pracovních činností v kontextu fyzického a sociálního prostředí.- Týmová spolupráce - Trestní bezúhonnost - Pracovitost, spolehlivost a dobré komunikační schopnosti Zajměstnanecké výhody : Odměňování dle nařízení vlády č.

564 / 2006 Sb., příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce, po zapracování osobní příplatek.V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky 7 : 30 - 15 : 00 hod, nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost