Elektrikář
Primagra, a.s.
Domažlice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : - kontrola, seřizování, údržba a opravy veškerého elelktrického a elektronického zařízeníPožadujeme : - vyučení v oboru elektro- osvědčení dle vyhl.

č. 50 / 78 Sb.- řidičský průkaz sk. BZaměstnanecké výhody : - Prémie 20%- Zázemí prosperující a stabilní firmy- 25 dní dovolené- Stravenky- Příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek- Příspěvek na penzijní spoření- Příspěvek na dojíždění nad 20 km- Pravidelné školení odborné způsobilostiKontakt - okres DOMAŽLICE - osobně, e-mailem nebo telefonicky Po-Pá 6 : 30 - 15 : 00, Vlastimil Hojda, tel.

použijte odpovědní formulář, e-mail použijte odpovědní formulářKontakt - okres KLATOVY - Korec Zdeněk, tel : použijte odpovědní formulář, e-mail použijte odpovědní formulář

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost