Skladník na noční směny, zálohy týdně, až 30 000 Kč + stravenky!
UNIJOB, s.r.o.
Praha
před 14 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 -

Hostivaři, hledáme skladníky na noční směny! : -)

Možnost chodit i brigádně, na večerní směny (20.00 - 24.00 hod.),

pravidelně Po-Pá (nebo min. 3x týdně), mzda 130 Kč / hod.!

Náplň práce :

  • vykládky a nakládky přepravních vozidel
  • skenování a třídění zásilek
  • manipulační a úklidové práce ve skladu
  • Pracovní doba - jednosměnný provoz, lze si vybrat!

  • Noční směny 19.00 / 20.00 - 03.30 / 04.30 hod., nebo 23.30 - 08.00 hod.
  • Požadujeme

  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
  • uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
  • zpočátku agenturní zaměstnání
  • Nabízíme

  • nástupní mzdu 24 000 Kč u skladníků bez VZV, příplatky za noční směny a v případě spokojenosti velkorysé osobní ohodnocení, až 6000,-
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • vyplácení průběžných týdenních záloh
  • pracoviště v nově otevřeném skladu uvnitř Prahy
  • kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
  • po čase možnost přechodu do kmenového stavu
  • nástup ihned či po dohodě kdykoli
  • Sdílej, pracuj, bav se!

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat