IoT Pre-Sales konzultant - Mindsphere
Siemens AG
Praha, Praha 1, Czech Republic
před 7 dny

Jsme divize Digital Factory společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů.

Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Pro naše oddělení hledáme obchodně technického a aplikačního konzultanta zaměřeného na podporu prodeje a prodej produktů a řešení pro automatizaci a elektrické pohony výrobních strojů.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se naším expertem na Mindsphere!

Náplň práce :

  • Pomáhat zákazníkům pochopit funkce a možnosti, které může platforma MindSphere generovat
  • Porozumět hodnotě aplikace a být důvěryhodným poradcem pro zapojené technické subjekty, včetně vývojářů, pracovníků IT, podpory, služeb
  • Být partnerem obchodníkům pro prodej tohoto řešení
  • Vytváření přesvědčivého obchodního případu k prodeji platformy včetně dokumentů o návratnosti investice do cloudového řešení
  • Analýza konkurence a inovativní pohled na zlepšování
  • Proaktivní marketing a propagace MindSphere cloudového řešení
  • Očekáváme

  • VŠ vzdělání technického směru (elektro, průmyslová automatizace)
  • Znalost jazyků pro vývoj aplikací (např. C / C ++, Java) výhodou
  • Znalost např. SQL, NoSQL, ETL platformy výhodou
  • Znalost cloud platforem výhodou
  • znalost anglického jazyka pro denní komunikaci, němčina výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • Job ID : 74129

    Organisation : Digital Factory

    Experience Level : Mid-level Professional

    Job Type : Full-time