Skladník s VZV
DB Schenker
Nučice , Česká republika
před 3 dny

Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naši pobočku ve Strančicích hledáme do 2 směnného provozu vhodného uchazeče / uchazečku na pozici Skladník.

Co bude Vaším úkolem?

  • spolupráce při nakládce / vykládce kamionů
  • práce s moderní manipulační technikou
  • kontrola zboží při příjmu a výdeji
  • obsluha mobilních skenerů
  • Co od Vás očekáváme?

  • praxi s obsluhou VZV (retrak výhodou)
  • chuť do práce, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Co Vám nabízíme?

  • práci ve stabilní stále rostoucí mezinárodní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • další zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let, výrazně levnější telefonování pro rodinu a další zaměstnanecké výhody
  • Nástup možný dle vzájemné dohody.