BIG DATA ENGINEER
AC Jobs
Brno
před 2 dny

Zajímáte se o oblast Big Data a Hadoop pro vás není cizí pojem? Chcete pracovat s TOP technologiemi? Rád byste, aby vaše práce měla reálný dopad na business nadnárodní společnosti?

Zašlete svůj životopis a staňte se součástí mezinárodního týmu Big Data.

Pracovní náplň

  • Účast na návrhu, vývoji a implementaci Big Data řešení založených na platformě Hadoop
  • Optimalizace zpracování velkého množství strukturovaných i nestrukturovaných dat
  • Extrakce vlastností a integrace dat z různých zdrojů
  • Podílení se na nalezení nejlepšího algoritmu pro strojové učení
  • Predikce vzniku možných krizových situací
  • Modelování business scénářů
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT nebo přírodních vědách
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Předchozí zkušenosti z obdobné pozice
  • Zkušenosti s ekosystémem Hadoop (MapR distribuce výhodou)
  • Znalost databází NoSQL (HBase / MapR DB výhodou)
  • Schopnost programovat v Python (Java výhodou)
  • Zkušenost s datovým modelováním
  • Zájem o strojové učení a statistické metody vyhodnocování dat
  • Zušenost s cloudovými poskytovateli
  • Dobré komunikační schopnosti, interkulturní kompetence a smysl pro odpovědnost
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinový pracovní den
  • Široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Mobilní telefon s firemním tarifem
  • Multisport kartu
  • Stravenky
  • Účast na mezinárodních služebních cestách
  • Práci v moderním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • Požádat