Brigádník pro prodejní síť
Alza.cz a.s.
Horní Počernice
před 4 dny

Hledáš dlouhodobou brigádu při škole nebo přivýdělek během mateřské dovolené? Baví tě komunikovat a zajímáš se o elektroniku? Super, čti dál.

Naše pobočka v Horních Počernicích totiž hravě další posilu v podobě šikovného brigádníka na DPČ využijí.

Co bys dělal / a?Zaškolil / a se za pomoci zkušených kolegů na pobočce a získal / a veškeré informace o nabízených produktech a tajné tipy, jak komunikovat se zákazníky.

Staral / a by ses o objednávky našich zákazníků, občas jim poradil / a s výběrem a nalezením toho správného produktu na našem e-

shopu.Včetně produktů bys jim pomohl vybrat služby jako je třeba prodloužená záruka.A pokud by zákazník cokoli potřeboval, snažil / a by ses mu být nápomocný.

Časem tě pustíme k obtížnějším a složitějším pracovním úkonům. ) Měl / a bys umět : Musí na tebe být spolehnutí dodržovat pravidla, docházku, procesy na pobočce.

Pozitivní přístup snažit se najít řešení, neztrácet úsměv na rtech.Praxe z prodejny nebo inventur se rozhodně hodí, nezapomeň ji zmínit v životopise.

Získáš : Praxi, která se ti v životopisu neztratí.Možnost toho, že se z brigády stane postupně HPP.Spolupráce na DPČ a plánování směn, jak se domluvíme.

Kariérní růst spousta lidí z prodejen či call centra nyní pracuje na vysokých pozicích ve firmě.Úvodní intenzivní zaškolení, které ti pomůže se rychle zorientovat ve firmě a dělat svou práci dobře.

Kolegy, kteří si rádi se vším poradí.

Doporuč svého kamaráda a získej 10 000Kč!!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost