Konstruktér/technik
Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o.
Hodice, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hodice 138, Třešť (Hodice), 58901
  • Přidáno : 4.9.2018
  • Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech :

    Firma se zabývá výrobou a montáží protipožárních vratových systémů.

    Pracovní náplň : konstrukční a projekční práce

    Požadujeme :

  • vzdělání SŠ / VŠ strojní (konstrukční zaměření)
  • AUTOCAD, MS Office
  • technickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost
  • Nabízíme :
  • práce na HPP
  • nástup ihned
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • příležitost k osobnímu i kariérnímu růstu
  • notebook, telefon
  • závodní stravování
  • místo pracoviště
  • případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefoním čísle : 567 587 628, e-mail : kresova lexa-kruzik.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)