Kurýr/ka v Rohlíku
VELKÁ PECKA s.r.o.
Praha-Liboc
před 11 dny

Proč se stát kurýrem / kurýrkou v Rohlíku? Protože nezažiješ nikdy nudu. Někdy se naopak staneš součástí neuvěřitelných příběhů.

Protože budeš moct dělat každý den dobré skutky. Karma i výplata ti to vrátí. Protože je jen na tobě, kolik si budeš chtít vydělat.

Žádný tabulkový plat tě neomezí. Co tě čeká jako kurýra / kurýrku? Spoustu dobrodružných cest ke kouzelným babičkám i dědečkům.

Usměvavé maminky, kterým ulehčíš od starostí. Záchranné akce mužů, kteří zapomněli na výroční večeři. Požadujeme : Jaké schopnosti od tebe očekáváme?

Nepotřebujeme od tebe supertituly. Stačí, když jsi držitelem řid. průkazu B. Zvládáš jezdit s klidnou hlavou i v rušném provozu.

Narodil ses s orientačním smyslem, nebo jsi alespoň nejlepší kámoš s GPS. Jsi dochvilný a rád se zákazníkem prohodíš i pár slov.

Nemusíš mít svaly jako Arnold, ale zvládneš vynést lehké i těžké nákupy až ke dveřím zákazníka. Umíš si plánovat čas a jsi časově flexibilní.

Nabízíme : Co spoluprací s námi můžeš získat? Nadstandardní finanční ohodnocení v průměru kolem 35 000 Kč, když odjezdíš aspoň 14 dnů.

Sám si vybereš, kdy chceš jezdit a přihlásíš se jednoduše v appce. Můžeš jezdit celý měsíc nebo třeba jen 10 dní v měsíci, ráno, odpoledne, celé dny a nebo víkendy.

Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení, postgraduální, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Brigády, Práce na ŽL

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost