PPC Specialista CZ
Alza.cz a.s.
Praha
před 4 dny

PPC týmu je nás 12 a společně se staráme o to, aby Alza byla vidět nejen v Česku, ale i v Evropě. Nejenže spolu sdílíme kancelář, ale často nás potkáte na různých školeních, kurzech či přednáškách.

Někam se chodíme vzdělávat my, jinde naopak předáváme znalosti a zkušenosti.

Co bude Vaší náplní práce :

Návrh a správa PPC kampaní (Google Adwords, Sklik)Vyhodnocování kampaní a reportingPsaní inzertních textůPropagace na sociálních sítíchPodíl na vývoji www.

Alza.cz Proč se rozhodnout pro práci na této pozici : Budete spravovat kampaně s miliónovými rozpočtyKampaně si můžete vymazlit do posledního detailu, nejste omezeni časem jako v agentuřeMůžete experimentovat s nejnověšími nástroji reklamních systémů (často dříve než jsou veřejně dostupné)

Co od Vás čekáme :

SŠ vzděláníznalost rozhraní Google Adwords a Sklikzkušenosti s reportingem a vyhodnocováním kampaní (obchodní myšlení)schopnost navrhovat inzeráty (pravopis, nadání pro tvůrčí psaní)samostatnost, pečlivost Za co získáte body navíc : Praxe v oboru -

třeba stážZnalost Google AnalyticsNadání pro psaní textů

Co Vám nabízíme :

Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatnímiMožnost osobního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměnyDalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

Moderní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zarelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost