Laborant/ka
Českomoravská společnost chovatelů, a.s.
Holásky, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Českomoravská společnost chovatelů, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Popelova 531 / 53, Brno 20 (Holásky), 62000
  • Přidáno : 6.9.2018
  • Laboranti v biologických a příbuzných oborech :

    přijme pro pracoviště

    Laboratoř pro rozbor mléka-středisko KU - Popelova 53, Brno - Tuřany

    laboranta - laborantku

    Typ pracovního poměru : Práce na plný úvazek

    Pracovní úvazek 37,5 hod. týdně

    Typ smluvního vztahu : Pracovní smlouva

    Nástup : dohodou

    Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možná doba neurčitá

    Mzda : po zapracování a tříměsíční zkušební době od 20 000,- Kč + osobní ohodnocení dle znalostí, zkušeností a pracovního nasazení

    Pracovní náplň :

    Přejímka a příprava vzorků k rozborům, rozbory vzorků mléka přístrojovou technikou s PC, příprava a expedice vzorkovnic k zákazníkům

    Požadujeme :

    Min. ÚS s maturitou, výhodou je vzdělání zemědělského, veterinárního nebo potravinářského směru. Základy znalosti práce s počítačem. Praxe v oboru výhodou.

    Nabízíme :

  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost zaškolení, podpora vzdělávání a odborného růstu
  • mimořádné odměny a benefity
  • penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • možnost čerpání výhod sociálního fondu
  • Kontakt :

    Švehlová - 257 896 432 svehlova cmsch.cz

    MVDr. Urban - 545 21 91 43 urban cmsch.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)