osobní bankéř/ka
Česká spořitelna, a.s.
Třemošnice
před 8 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce : Náměstí Míru 451, 538 43 Třemošnice.

NÁPLŇ PRÁCE : denní setkávání se zajímavými lidmi, práce s nejnovějšími digitálními technologiemi, učit klienty, jak se používají naše aplikace, pomocí unikátního poradenského modelu radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi, neustále se zajímat o klienty a o to, jakou mají zkušenost s bankovními produkty a vymýšlet způsoby, jak tuto zkušenost obohatit, být aktivní a neustále zlepšovat své obchodní dovednosti.

POŽADAVKY : min. SŠ vzdělání (maturita) a chuť se zdokonalovat, být rád mezi lidmi, komunikační dovednosti, nečekat na úkol, aktivně oslovit klienta, schopnost práce na PC a užívaní sociálních sítí, zodpovědnost, spolehlivost, snaha o co nejlepší individuální výsledky, týmová spolupráce.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 25 dnů dovolené, 5 dnů zdrav. volna, 2 dny na charitu, plně hrazené stravenky 95 Kč / den, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek do Cafeterie, zvýhodněné podmínky na bankovních produktech.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 9 do 15h nebo na e-mailové adrese.

Work hard, party hard.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost