DESIGN ENGINEER
AC Jobs
Jihlava
před 5 dny

Máte strojírenské vzdělání, profesní zkušenosti s prací v CAD systémech a hledáte nové výzvy v této oblasti? Domluvíte se anglicky a lákala by Vás spolupráce s profesionály v oboru?

Hledáte prostor pro seberealizaci, bavil by Vás vývoj, konstrukce a tvorba nových částí pro komplexní technické systémy?

Potom hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu na pozici : DESIGN ENGINEER (34 38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj nových technických zařízení
  • Konstrukční práce a úpravy v CAD programu
  • Implementace specifických požadavků zákazníka
  • Zajištění technické dokumentace pro výrobu a zákazníky
  • Úzká spolupráce se zahraniční pobočkou
  • Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání
  • Praxi v oblasti konstrukce či vývoje
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovní
  • Znalosti konstrukčních 3D CAD systémů
  • Zodpovědný a komunikativní přístup, chuť do práce
  • Co nabízíme?

  • Spolupráce s profesionály v oboru
  • Finanční bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Požádat