Temporary Summer Sales Associate, Prague - Part Time
MICHAEL KORS
Na Prikope
před 48 dny

Michael Kors is always interested in hearing from talented, globally-minded individuals with a passion for fashion.

If you enjoy working in a creative, fast-paced environment, then we would love to hear from you!

 • PŘIDEJTE SE K NAŠEMU PRODEJNÍMU TÝMU MICHAEL KORSBuďte součástí pokračující úspěšné expanze našich luxusních prodejen na mezinárodní scéně;
 • naším záměrem je přinášet sofistikovaný luxus ženám i mužům po celém světě.Nejsilnější stránkou naší firmy bylo vždy nadšení našich zaměstnanců.

  Naši lidé jsou srdcem naší značky; oslavujeme individualitu a snažíme se, aby byli naši zaměstnanci šťastní ve všem, co dělají.

  Hledáme prodejní asistenty na přechodnou dobu, kteří mají rádi výzvy související s dynamickou organizací, dokáží pracovat v týmu a přinášejí pozitivitu, respekt a kreativitu.

  ZAČÁTEK VAŠÍ CESTY V současné době hledáme prodejní asistenty na přechodnou dobu. Tato pozice bude důležitou součástí našeho týmu a její náplní bude poskytovat co nejlepší zákaznickou zkušenost, prosazovat jednotnou kulturu skrze luxusní a přátelské prostředí, dosahovat prodejních cílů a dodržovat provozní a vizuální standardy.

  našich prodejnách najdete široký sortiment produktů včetně : elegantní kolekce oblečení a doplňků od luxusní Michael Kors Collection až po módní řadu MICHAEL Michael Kors.

  Prodejny budou nabízet také mužskou řadu Michael Kors Mens, která rychle získává na oblibě, a širokou škálu hodinek, šperků, obuvi, brýlí a vůní. CO OD VÁS OČEKÁVÁME

 • Zkušené prodejní asistenty zvyklé provádět více činností najednou a pracovat v rychlém pracovním prostředí rušné prodejny.
 • Nadšené týmové hráče zaměřené na výkon, kteří si libují v překonávání cílů a inspirování druhých.
 • Charismatické a sympatické propagátory značky, zběhlé v clientelingu a budování opravdových dlouhodobých vztahů se zákazníky.
 • Vášeň pro prodej luxusního zboží.
 • Podnikatelský duch se silnými komunikačními schopnostmi.
 • We are an Equal Opportunity Employer M / D / F / V

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost