SPECIALISTA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ, 45
Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj, CZ
před 3 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů, nebojíte se nových výzev a hledáte fajn společnost, která Vám dá možnost se pousnout profesně výš?

Napište nám!

Hledáme SPECIALISTU VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ!

Vašim úkolem bude nastavení procesu vstřikování pro nové, velmi atraktivní projekty a vedení těchto projektů od začátku až po zavádění do výroby!

Budete denně komunikovat v angličtině se zákazníky a dodavateli. Budete delegovat tým podřízených!

POŽADUJEME

 • SŠ vzdělání s praxí min. 4 roky, VŠ vzdělání s praxí min. 2 roky zkušenosti v oblasti vstřikování plastů je podmínkou znalost anglického jazyka pro denní použiti v komunikaci se zákazníky, dodavateli a managementem
 • NABÍZÍME

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost