VEDOUCÍ TECHNOLOGIE – VÝROBA DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Česká republika
před 6 dny

Pro našeho klienta, společnost, která patří na českém trhu k předním výrobcem prototypových desek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí technologie výroba desek plošných spojů .

NÁPLŇ :

  • zajišťování a organizování technologií ve výrobě
  • návrh optimální volby prostředků a materiálů pro technologické postupy
  • optimalizaci procesu a tvorbu nápravných opatření
  • návrh a ověřování nových postupů ve výrobě
  • tvorbu technologické dokumentace
  • provádění a evidenci chemických analýz
  • provádění a vyhodnocování metalografických výbrusů
  • vedení provozních technologů
  • POŽADUJEME :

  • VŠ, SŠ chemického zaměření (anorganická, materiálová chemie, atd.)
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou (slovem i písmem), NJ výhodou
  • zkušenosti s chemickou technologií výhodou
  • praxi v chemickém provozu vítána
  • manažerské zkušenosti, vedení týmu (delegování, kontrolu, motivaci, aj.)
  • zodpovědnost, samostatnost, logické a systematické uvažování
  • schopnost učit se novým věcem
  • aktivní a tvůrčí přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • NABÍZÍME :

  • práci na hlavní pracovní poměr v moderním pracovním prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • zaškolení na novém pracovišti
  • zázemí stabilní a silné společnosti s velkým potenciálem
  • odpovídající platové ohodnocení
  • řadu benefitů (sick days, profesní a jazykové vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na dopravu, aj.)
  • firemní mateřská školka
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • dlouhodobou spolupráci
  • Požádat