ÚČETNÍ PRO ZÁVAZKY
Kdejeprace.cz
Liberec, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Liberec
  • Přidáno : 21.9.2018
  • Odborní účetní finanční a investiční :

    Náplň práce :

    Účtování na závazkové straně, hlavní knize

    Zpracování příchozích dokumentů

    Tvorba účetních dokladů

    Příprava a zadávání plateb do bankovního portálu

    Aktualizace kmenových dat v systému

    Komunikace se sesterskými společnostmi, tuzemskými a zahraničními dodavateli

    Příprava závazkových reportů a podkladů pro audit

    Požadavky :

    praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici

    SŠ, VŠ ekonomického směru

    AJ na komunikativní úrovni

    Praktická znalost podvojného účtování

    Uživatelská znalost MS Office

    Analytické myšlení

    Zodpovědnost a schopnost samostatné práce

    Chuť učit se novým věcem

    Nabízíme :

    Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive

    Místo pracoviště : Liberec

    Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici

    13. plat

    Jazykové a odborné kurzy

    Pružná pracovní doba

    Práce v mezinárodní společnosti

    případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu : Klara.hlavackova tristone.com

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)