On Premise Event Manager
redbull uk
Czech Republic
před 13 dny

Oblasti, které jdou ruku v ruce s Vašimi silnými stránkami

všechna práce, kterou Vám s důvěrou svěříme)

Business point of view

ON Premise event manager je v první řadě zodpovědný za budování obchodních vztahů s promotéry a organizátory festivalů s cílem vyjednání nejvýhodnějších podmínek pro naši značku.

Festivalová scéna je pro Tebe přirozeným prostředím, ale v první řadě jsi obchodník, jehož největší motivací je uzavřít výhodný obchod.

Eventy & Festivaly

Perfektní znalost festivalové a eventové scény je samozřejmostí. Ve spolupráci se svým týmem je Event manager zodpovědný za bezchybnou exekuci marketingově -

obchodních aktivit a POS aktivací na všech akcích a festivalech, kde je přítomná naše značka. On Premise Event Manager stojí za exekucí eventů, budováním značky a hledáním nových konzumentů.

Proaktivně využívá svých networking schopností při každé možné příležitosti. V úzké spolupráci s oddělením Culture marketing je schopný vyhledávat scénové festivaly a aktivně oslovovat nové generace konzumentů.

Podporuje On Premise tým s organizací a exekucí projektů a požadavky od zákazníků. Určitě se nevyhne ani pravidelnému zpracování reportů.

Mít Red Bull On Premise kulturu v DNA

On Premise Event Manager je člověk, který žije a maximálně si osvojuje Red Bull On Premise kulturu a svým životním stylem vytváří kolem sebe tzv.

kindred spirits . Je ambasadorem naší značky a zosobňuje naši kulturu a principy v On Premise prostředí. On Premise Event Manager je většinu času na cestách, hlavně během festivalové sezóny, kdy je součástí několika festivalů, na kterých jsme jako značka přítomna.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost