Stavební mistr
Kaiserbau s. r. o.
Brno
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky Po-Pá 9 : 00-16 : 00 hod. nebo e-mailemPožadavky : " Komunikační znalost ČJ" Vyučení v oboru.

Výhodou praxe na realizacích pozemních staveb (případně reference, ukázku tvé práce). Výhodou je organizační a koordinační schopnost činnosti na stavbách.

Aktivní řidič. Řidičský průkaz sk. B." Schopnost orientovat se v položkovém rozpočtu, ve výkresech a ve výkazu výměr." Bez chuti pracovat, bez domluvy a společného sdílení know how to nejde!" Potřebujeme, abys uměl / a komunikovat a předávat srozumitelně informace.

Potřebujeme, aby na tebe bylo spolehnutí. Když se na něčem domluvíme, očekáváme výsledek. " Místo výkonu práce : Brno a okolí Zaměstnanecké výhody : Týden dovolena navíc, příspěvek na dopravu, stravu, pojištění, firemní vozidlo ,PC ,sick days, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost