Hlavní finanční účetní
ELASTO FORM Bohemia s.r.o.
Přeštice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Společnost ELASTO FORM Bohemia s. r. o. působí na trhu 3D reklamy od roku 1992 a je jedním z předních výrobců a dodavatelů reklamních předmětů v České republice.

Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu / novou kolegyni na poziciHlavní finanční účetní Pracovní náplň : - komplexní zpracování účetní agendy společnosti- Příprava účetních závěrek, inventarizace účtů, podkladů pro banky, audit- Měsíční a roční účetní uzávěrky- Komplexní daňová agenda- Kontrola a zpracování účetních dokladů- Evidence nemovitostí, odpisy- Soupis aktiv, závazků a pohledávek- Zpracování statistických výkazů- Komunikace s finančním úřadem- Sledování legislativních změn a spolupráce při jejich zavádění do praxe- Práce v interním softwaru společnosti- Zajištění každodenních pracovních činností souvisejících s účetnictvímPožadované znalosti a dovednosti : - znalost podvojného účetnictví a zkušenosti z oboru minimálně 5 let- Samostatné vedení interního účetnictví- Všeobecný komplexní přehled v daňové a účetní legislativě- Zkušenost s účetními uzávěrkami a daňovými přiznáními- Samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci- Částečná orientace v personálních záležitostech a mzdové oblasti výhodou- Znalost NJ výhodouNabízíme : - Práci na plný úvazek- Odpovídající platové ohodnocení a finanční růst- Flexibilní pracovní dobu- Stravenky- Příspěvek na dojíždění do práce- Zaškolení- Podporu v osobním rozvoji a školení- Přátelský pracovní kolektivNástup možný od 1.

6.2022Výše mzdy bude sdělena na pohovoru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost