Zákaznický servis – Zaměstnavatel roku a skvělý další rozvoj!
JOBSTART s.r.o.
Praha, CZ
před 30 dny
source : Easy-prace.cz

Zákaznický servis Zaměstnavatel roku a skvělý další rozvoj! Rád / a bys pracoval / a v oblasti zákaznických služeb, ale potřebuješ k tomu i růst?

Chceš pracovat v pohodovém kolektivu ve firmě, která je už několik let označovaná jako zaměstnavatel roku? Postačí Ti čeština (nebo slovenština) s dobrou angličtinou, proaktivní a prozákaznický přístup a zaslání Tvého životopisu k další diskuzi.

Poradíme Ti jak na to a co můžeš od společnosti očekávat.

Tvojí náplní práce bude pečovat o stávající zákazníky a řešit jejich požadavky či dotazy, a zároveň spolupracovat s odděleními ve společnosti.

Náš klient působí již více než 50 let na mezinárodním trhu a řadí se mezi špičku ve svém oboru.

Propůjčuje svým klientům know-how a inovativní technologie v oblasti stavebnictví.

Nelekej se, do všeho Tě spolehlivě a krok po kroku zaučí a rozhodně to nebude nuda! Zašli nám Tvé CV ještě dnes a odstartuj příjemnou a odměňující kariéru ve společnosti našeho oblíbeného klienta už teď! Požadujeme : -

Praxi v zákaznickém servisu - Samostatnost, zodpovědnost - ČJ / SJ + AJ - Ochotu, zodpovědnost a příjemnou komunikaci Nabízíme : -

Skvělé benefity, přijď si to radši poslechnout! - Kariérní růst, a to mnohem dál a líp než v klasických korporátech - Kolektiv, který drží pohromadě, navzájem si pomáhá a nikdo od nich nechce odejít, proto je nakonec musí povýšit Ne, to je jenom vtip.

Ale rozhodně Ti připraví individuální plán na rozvoj, který Tě posune vpřed, třeba i do vrcholového managementu společnosti, když chceš! Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, vysokoškolské, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost