Víceprezident - Globální zdroje / Vice President - Global Sourcing
Everest Group Limited Czech Republic s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce sídlo společnosti - Korunní č.p. 2569 / 108, PrahaPrvotní kontakt : ema.drstickova havelpartners.czSpolečnost hledá do svého týmu uchazeče, který bude : (i) podporovat rozvoj společnosti, (ii) vést tým analytiků, (iii) komunikovat s hlavními poskytovateli outsourcingových služeb,(iv) řešit strategické obchodní záležitosti, (v) analyzovat nabídky a určovat strategie, (vi) spravovat a vyhodnocovat komplexní zakázkové projekty apod.

Společnost požaduje : - alespoň bakalářské vzdělání;- alespoň 10 let zkušeností z prostředí profesionálních služeb (např.

 • management consulting, business research) výhodou;- zkušenosti ze strategické poradenské společnosti výhodou;- outsourcing a off-shore znalosti a schopnost porozumět tržním trendům výhodou;
 • výborné komunikační dovednosti;- výborná znalost anglického jazyka slovem a písmem.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost