Speciální pedagog/ Logoped v sociálních službách
Centrum sociálních služeb Hvozdy o.p.s.
Štěchovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Štěchovice, Krátká 422 (Harmonia)Pracovní poměr na plný či zkrácený úvazek (dle individuální dohody).

Jedná se o sociální službu : Sociálně aktivizační činnosti pro rodiny s dětmi- Práce s dětmi a jejich rodinami (diagnostika problému, terapie, poradenství)- Rozvoj osobnosti, zájmů, znalostí, schopností- Vedení k příznivému vývoji rodinného problému Požadujeme : vysokoškolské vzdělání (speciální pedagogika), trestní bezúhonnost, kladný vztah k dětem, empatie, řidičský průkaz a praxe v sociálních službách výhodou.

Nabízíme : - osobní ohodnocení, odměny, práce v malém kolektivu, nová pobočka, školení dle výběru, dobrá dopravní dostupnost, dovolená 5 týdnů.

První kontakt se zaměstnavatelem : e-mailem na hromadkova css-hvozdy.cz nebo telefonicky - tel. : 724 110 441 - 7.30- 16.00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost